Anasayfa / Hakkımda

Hakkımda

Aykut Başyiğit Kimdir?

Aykut Başyiğit – SEO Uzmanı

29 Nisan 1994 yılında İstanbul’da doğdum. Şu anda doğup büyüdüğüm şehir olan İstanbul’da öğretim hayatımı devam ettirmekteyim. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. 

Sektöre ilk olarak yazılım dillerini öğrenerek 2008 yılında giriş yaptım. 2012 yılından sonra Arama Motoru Optimizasyonu konusu ile ilgilenmeye başladım ve o süreçten günümüze kadar birçok site üzerinde çeşitli SEO çalışmaları yaptım. Şu an öğretim hayatımın yanı sıra İstanbul’da çeşitli projelerde seo uzmanı olarak görev almaktayım.

Bu blogu seo alanında öğrendiklerimi bilgi peşinde koşan insanlara aktarabilmek ve herkesin faydalanabilmesini sağlamak amacıyla açtım. Blogumda SEO ve Dijital Pazarlama konularına dair güncel içerikler bulabilirsiniz.

Blog ile ilgili her türlü öneri ve tavsiyeleriniz için benimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca seo ile ilgili merak ettiğiniz soruları sormayı çekinmeyin.

Son olarak siteleriniz için seo stratejisi belirlememi ve tüm bilgi ve birikimimi sitelerinizi hedef anahtar anahtar kelimelerde arama motoru sıralamalarında yukarı taşımamı istiyorsanız benimle iletişime geçmekten çekinmeyin 🙂 Bana aykutbasyigit@gmail.com mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.