SEO Fiyatları

Profesyonel SEO çalışmaları yürütmek istiyorsanız uzman kişilerle çalışmanız gerekmektedir. Arama motoru optimizasyonu hizmeti veren firma ya da kişiler arasında en uygun ve kaliteli olanı bulmak son derece zordur. Çünkü piyasada birçok kendini seo uzmanı olarak adlandıran kişiler mevcut. SEO fiyatları ile ilgili detaylar vereceğimiz bu yazımız sayesinde çalışacağınız firmayı bulmanız oldukça kolaylaşacak.

Eğer uzun vadede başarı istiyorsanız site içi seo ve site dışı seo çalışmalarını birlikte yürütmeniz gerekmektedir. Çalışacağınız kişi ya da firma ile çalışmaya başlamadan önce bu konuyu mutlaka incelemelisiniz. SEO çalışmalarını sadece backlink inşası olarak gören firmalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

SEO Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Seo ücretleri belirlenirken birçok faktör incelenmelidir. Aşağıda fiyat vermeden önce dikkat ettiğimiz bazı önemli noktaları sıralamaya çalışalım;

-Sitenin yaşı, alan adının değeri, mevcut konumu, teknik altyapısı,

-Anahtar kelimedeki rekabet zorluğu,

-Anahtar kelimelerdeki rakip sitelerin teknik yapısı ve mevcut gücü,

-Çalışa yapılacak kelimelerin dili.

Tüm bu kriterler göz önünde tutulduktan sonra çalışma süresi belirlenir ve ona göre fiyat verilir. Tavsiye ettiğimiz en düşük plan 1 aylık çalışmadır. Bunun yanı sıra çalışmadan maksimum verim alabilmek için uzun dönemli olmasını tavsiye ederiz. Sitelerinizi bize güvenle emanet edebilirsiniz.

Çalışma Tipini Seçmenize Yardımcı Olacak Tavsiyeler

Site hedef anahtar kelimelerinizde hızlı şekilde yükseliş vadeden çalışmalardan uzak durun. Bu tarz çalışmalar spam yollarla yapılmaktadır, bir süreli yükseliş olsa da bu asla uzun zamanlı olmayacaktır. Bir süre sonra sitenin eskisinden daha kötü konumlara düşmesi muhtemeldir.

Eğer web sitenize uzun vadeli yatırım yapmak ve kazanmak istiyorsanız seo paketi yerine sizlere aylık bazda çalışmayı tavsiye ederiz. Belirli ücret karşılığında aylık danışmanlık hizmeti alarak anahtar kelime odaklı yükseliş elde etme ihtimaliniz oldukça yüksektir.

E ticaret gibi rekabetli sektörlerde bir siteniz varsa bu çalışma süresi 6 ay ile 1 yıl arasında olmalıdır. Bu süre en az süre olmakla birlikte çoğu zaman daha uzun süreli çalışma gerekir. Detaylı rakip analizi yapılmalı ve buna uygun bir çalışma belirlenmelidir.

Çalışmanın içeriğinde google search console optimizasyonu, backlink analizi, site içi optimizasyon çalışmaları, anahtar kelime

Detaylı bilgi için bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabileceğiniz gibi aşağıdaki link üzerinden de teklif alabilirsiniz;
https://aykutbasyigit.com/teklif-al/