SEO hizmeti sayesinde siteleriniz arama motorları sıralamalarında üst sıralara yükselebilir ve böylece organik ziyaretçi sayınız artar. SEO hizmeti satın almak için birçok farklı neden vardır. Özellikle rekabet seviyesi yüksek sektörlerde rakiplerinizle mücadele edebilmek için profesyonel destek almanız şarttır.

SEO hizmeti almanın şöyle de güzel bir avantajı vardır, çok düşük bütçelerle çok güzel gelirler elde edebilirsiniz. Aynı tabloyu SEO olmadan yapmanız için reklamlara çok yüksek bütçe ayırmanız gerekir. İşte SEO sizi yüksek reklam maliyetinden kurtararak düşük bütçelerle çok fazla kişiye erişmenizi sağlar. Bu nedenle tüm siteler için gerekli bir çalışmadır. SEO çalışması planlı ve doğru şekilde yapıldığında siteleriniz için en doğru yatırım olacaktır.

SEO Hizmeti Neleri Kapsamalıdır?

SEO çalışması sitenin bütününe etki edecek şekilde yapılmalıdır. Tamamen doğal ve spamdan uzak olmalıdır. SEO’da başarı yakalamak için aceleci davranmak yerine planlı ve stratejik hareket etmek gerekmektedir.

SEO Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

SEO çalışması sitenin bütününe etki edecek şekilde yapılmalıdır. Tamamen doğal ve spamdan uzak olmalıdır. SEO’da başarı yakalamak için aceleci davranmak yerine planlı ve stratejik hareket etmek gerekmektedir. Kısa sürede hedef anahtar kelimelerinizi yükseltmek istiyorsanız bunun kalıcı olmayacağını bilmenizde fayda var. Çünkü Google algoritmalarını yanıltmaya yönelik yapılan aşırı backlink yüklemeleri içeren çalışmalar bir süre sonra ters tepmektedir ve site arama motorları sıralamalarında geri düşmektedir.

Kurumsal seo hizmetleri, aşağıdaki maddeleri mutlaka içermelidir;

  • Tüm Çalışmalar doğal ve kalıcı şekilde yapılmalı,
  • İçerik optimizasyonu yapılmalı,
  • SEO analiz araçları kullanılarak sitenin detaylı analizi yapılmalı,
  • Site içi SEO optimizasyonu eksiksiz şekilde yapılmalı,
  • Teknik SEO analizi yapılarak tüm hatalar giderilmeli,
  • Sosyal medya etkin şekilde kullanılmalı,
  • Rakip analizi yapılmalı ve ona göre aksiyon alınmalı,
  • Backlink inşaası yapılırken oldukça titiz davranılmalı ve kaliteli siteler tercih edilmeli,
  • Yapılan çalışmalar haftalık veya aylık olarak raporlanmalı .

SEO çalışması sitenin bütününe etki edecek şekilde yapılmalıdır. Tamamen doğal ve spamdan uzak olmalıdır. SEO’da başarı yakalamak için aceleci davranmak yerine planlı ve stratejik hareket etmek gerekmektedir.

SEO Hizmeti Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

SEO hizmeti satın alacağınız şahıs ya da firmada dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlar söz konusudur. Daha önce yaptığımız çalışmalardan edindiğimiz tecrübelere göre birçok müşterimiz bizi tercih etmeden önce farklı firmalardan seo hizmeti satın almış oluyor. Bu tarz müşterilerimizin sitelerini incelediğimizde  genel olarak birçok yanlış çalışma yapıldığını görüyoruz. Üstelik alınan ücretler dudak uçuklatacak cinsten oluyor.

Bu tarz yanlış çalışmalar yapmadan önce mutlaka o firmanın geçmişteki referanslarını incelemelisiniz. Ayrıca yapılacak çalışmaların detaylarını çalışma öncesinde mutlaka öğrenmelisiniz. Son olarak çalışmayı yapacak firma ya da kişinin çalışma sonrasındaki vaatlerini net şekilde kararlaştırmalısınız. Ardından kararınızı vererek ödemeyi yapabilir ve çalışmayı başlatabilirsiniz.

SEO Hizmeti Fiyatları

SEO çalışması fiyatları belirlenirken o sektördeki rekabet ve sitenin mevcut durumu göz önünde bulundurulur. Rekabet düzeyi arttıkça siteyi hedef anahtar kelimelerde yükseltmek zorlaşacağı için çok daha fazla emek ve bütçe gerekmektedir. 

Aykut Başyiğit, kurumsal seo hizmetleri ile sitelerinizi arama motorları sıralamalarında yükseltebilirsiniz. Tamamen doğal, kalıcı ve başarı odaklı danışmanlık destekleri için benimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz faturalıdır. Dilerseniz aylık ve yıllık bazda sözleşme yapabiliriz. Fiyat teklifi almak ve siteniz hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Whatsapp: 0538 279 67 43

NOT: Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız ofisimizi ziyaret ederek bilgi alabilir, çay – kahve ikramlarımızdan yararlanabilirsiniz 🙂